YÜCECENGİZ METAL SAN. TİC. A.Ş. Hakkında detaylı bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz

01. Hakkımızda

Ticari hayatına 1990 yılında CEMRE FİLTRE VE DELİKLİ SAC İMALATI ismi ile Ferruh YÜCECENGİZ tarafından şahıs firması olarak kurulup Perfore ( Delikli sac ) imalatından hizmete başlamıştır.

Faliyet konusundaki tecrübelerimiz daha geçmiş yıllara dayanmış olup müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermek için çabalamaktayız.

Fason üretime 1adet Perfore Pres makinasıyla başlayıp 1yıl sonra 2. Perfore makinasını bünyemize kattık. 2000 yılında sektördeki teknolojik gelişmeleride takip ederek CNC Punch TP6, CNC Abkant, CNC Giyotin makinalarını üretim parkurumuza dahil ettik. Yine 2012 ve 2013 yıllarında son teknoloji 2 adet Fiber Lazer tezgah vede 3. Perfore Pres makinası vede 2. CNC Punch TP9 tezgahını bünyemize kattık.  2017 yılında da müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için 3. Lazer tezgahımız olan 4kw Fiber lazeri bünyemize kattık, 2019 yılında 3. Punch makinası olarak TPL63 1500×3000 tezgahımızı makine parkurumuza ekledik.

Yapmış olduğu yatırımlarla vede müşteri memnuniyetleriyle bugün metal işleme sektöründe öncü bir marka olmayı başardık. Güçlü ve emin adımlarla her zaman daha iyi hizmet vermeyi çabalamaktayız.

Bursa’da herkezin bildiği bir marka haline gelen CEMRE FİLTRE 22.01.2018 tarihinde ünvan ve nevi değişikliğine giderek YÜCECENGİZ METAL SAN. TİC. A.Ş. olarak isim değiştirmiştir.

2021 yılında 4200m² kapalı alan olmak üzere toplam 5900m² olan yeni yerimize geçip müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Lazer kesim teknolojisiyle donattığımız firmamıza 4. Lazerimiz olarak  2000×6000 4kw tezgahımız  bünyemize kattık. Yine 2021 yılında 5. Lazerimiz olan 5 Eksen Boru Profil lazer kesim tezgahınıda bünyemize katarak 7/24 hizmet vermekteyiz.

Bir çok alanda kullanılan ürünlerimiz TSE standartlarına uygundur. Sektöründeki gelişmelerde daime öncü olan YÜCECENGİZ METAL SAN. TİC. A.Ş. öncelikli hedefleri hızlı ve kaliteli üretimdir. Firmamız bu amaçla makineleşmeye büyük önem verip bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkartmak temel prensibimizdir. Siz değerli müşterilerimize sağlam ve düşük maliyetli işler çıkartırken aynı zamanda da sizlerden gelen olumlu sonuçlarla geleceğize yön vermekteyiz.

Firmamız yurt içinde ve yurt dışında sektöründe lider sayılan firmalarla büyük projelerde birlikte çalışmaktadır.