Yücecengiz

Bursa Lazer Kesim

BURSA LAZER KESİM

Bursa Lazer kesim Metal sektörünün en akılcı çözümleri ile kavuşmak ve kesim yapacağınız malzemenin hata payını en aza indirerek arzu ettiğiniz sonuçları almak için Lazer kesim ayrıcalıklarını hissetmeye hazır mısınız? Üretim sektörünün vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan ve metal işleme sektöründe hıza önem verenler için en ayrıcalıklı seçeneklerden olan kesim makinelerimizle sizler için fason kesim gerçekleştiriyoruz.

Yüce Cengiz markası ile sizlerle buluşturduğumuz kalite ve yüksek standartları firesi düşük ve hata oranı 0 lazer kesim imkanlarımız ile sizlere sunuyoruz. Üstelik bunu yaparken sadece operatörlerimizin başarılı uygulamalarını değil aynı zamanda lazer kesim sektörünün en önemli markaları tarafından üretilmiş cihazlarımızı kullanarak sağlıyoruz. Nukon marka Fiber Lazer makinemiz ile siz de kesim konusunda harika çözümlerle buluşabileceğinizi biliyor musunuz? Peki, hangi hizmetleri alabileceğinizi merak ediyor musunuz? O halde gelin lazer kesme konusunda hangi hizmetlerden yararlanabileceğinize daha yakından bir göz atalım!

Lazer Kesim ile Neler Sunuyoruz?

Lazer tezgahımızda hangi hizmetlerden yararlanabileceğinizi merak ediyorsanız farklı kalınlıklarda materyallerin kesimi için bizlere başvurabileceğinizi unutmamalısınız. 3 adet lazer tezgâhımız sayesinde 1500mm x 3000mm ebatlarındaki metallerinizin kesim işlemlerini gerçekleştirmede ciddi imkanlar sağlıyoruz. Birbirinden kaliteli 3 makinemiz sayesinde fason kesimde en çok tercih edilen markalardan bir tanesi olmayı başarıyoruz.

 

Saç ebatlarımızla fark yaratırken farklı kalınlıklardaki metallerde de harika seçenekler sunuyoruz. Siyah sac olarak ifade edilen saçta 0,1 mm ila 25 mm arasındaki materyallerin kesimini kolaylıkla gerçekleştirebiliyoruz. Stainless Steel olarak ifade edilen paslanmaz çelikte ise kesim aralığını 0,1 mm ila 12 mm arasında sağlıyoruz. Aliminyumda ise bu aralığı 0,1 mm ila 10 mm arasında gerçekleştiriyoruz. Siz de bu aralıklarda lazer kesme işlemlerinden yararlanmak istiyorsunuz Yüce Cengiz ile kaliteli bir iş birliğine imza atabilirsiniz!

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Lazer kesim konusunda güçlü bir iş ortağı ile iş birliği yapmak ve sunduğumuz 7/24 kesim hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Materyallerinizin hızlı ve kaliteli bir şekilde dilediğiniz şekle sokulması için

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir