Yücecengiz

Takım Asma Panoları Nedir?

TAKIM ASMA PANOLARI NEDİR?

Takım asma panoları günümüzde sürekli artmakta olan özel aletlerinin düzenli ve sistematik bir şekilde yerleştirilmesini sağlayan panolardır. Duvarınıza astığınız da hem düzenli bir şekilde aletlerinizin durmasını sağlarken aynı zaman da aletlerinizin hepsini göreceğiniz için işiniz açısından da sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Delikli olması sayesinde istenildiği kadar hem enlemesine hem de boylamasına büyütülebilmektedir. Oluşumunda kullanılan malzemeler sebebiyle herhangi bir kararma, çizilme ya da paslanma gibi olumsuz etkileri yoktur. Bu pano ile delikleri sayesinde el aletlerinizi kolay bir şekilde asıp alabilirsiniz. Aynı zaman da delikli sac ile oluşan pano istenildiği kadar kilogramı taşıyabilmektedir.

Takım Asma Çeşitleri Nedir ? yüzcecengiz Metal

TAKIM ASMA PANOSU SİZLERE OLAN AVANTAJLARI NELERDİR?

Takım asma panosu sizlere sunduğu birçok faydası bulunmaktadır. Takım asma yanlarına eklemeler alınarak istediğiniz şekilde ister enine ister boyuna bir şekilde büyütülebilmektedir. Küçük bir pano asma bile sizlerin birçok al aletini ve tamir aletini taşıyabildiği için sizleri mekân konusunda rahatlatabilmektedir. Düzenli bir şekilde duracağı için aletlerinizin ortalığın dağınık görünümüne yer vermemekte etrafı düzenli ve toplu göstermektedir. Aletlerinizin hepsinin bir arada durması ve onları görmeniz nedeniyle hızlı bir şekilde istediğiniz aleti işiniz sırasında alabilirsiniz. Bu sayede sizlere zaman da kazandırmaktadır. Herhangi bir aletiniz kaybolması durumunda onu fark edecek aletlerinizin takibi konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Aynı zamanda yanınız da biri çalışıyorsa yani çırağınız varsa aletlerin isimlerini ezberleme de ve onları tanıması daha kolay olacaktır.

ARAMAK İÇİN TIKLAYIN

TAKIM ASMA PANOSU TEKNİK BİLGİLERİ

Takım asma panosu delikli sac üzerine kurulmuştur. Kare deliklerin boyutu yaklaşık olarak 10×10’dur. Üstünde herhangi bir çizilme, kararma ya da paslanma olmaması için elektrostatik boya ile boyanmıştır. Hem olumsuzluklardan kendini korurken hem de daha şık bir görünümü sizlere sunmaktadır. İstenilen takdirde enine ve boyuna bir şekilde uzatılması veya genişletilmesi için özel tasarlanmıştır. 4 kenarı çift bükümlüdür. Sağlam ve dayanıklı bir ürün olurken aynı zaman da sizlere sağladığı birçok avantaj mevcuttur. Hemen sizde sipariş vererek hem düzenden hem de sizlere sağlayacağı kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

 

Takım Asma Panoları Fiyatları

 Sundukları ayrıcalıkların yanında takım asma panolarının fiyatları oldukça düşüktür. Ancak boyutları ve özellikleri ile beraber eklemeleri kapsamında fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir. Kullanacağınız alana bağlı olarak değişik ölçüler üzerinden standart yapı altında veya eklemeleri ile değerlendirebilirsiniz. Ancak malzeme bakımından ortak şekilde her biri kaliteli yapı altında özel üretimden geçer. Böylece birçok aleti ve eşyayı rahatlıkla taşıma kapasitesine sahip olan takım asma panoları, her alanda büyük rahatlık tanımaktadır. Farklı ölçüler ile beraber arzu ettiğiniz tasarıma uygun fiyatlar ile güvenli şekilde temin edebilirsiniz.