Yücecengiz

Bursa Delikli Sac

Delikli Sac Bursa

Bursa Delikli Sac, Yücecengiz metal dkp, paslanmaz celik, alüminyum, yumuşak çelik vb. gibi çok çeşitli delikli metal ve delikli sac sunar. Şirketimiz üretim tesisinde yüzlerce kalıp bulunmaktadır. Kalıpların tamamı tarafımızdan yapılmaktadır. Bursa Delikli Sac olarak ürünlerimiz özel siparişe göre vede stoklu olarak çalışmaktayız. Delik boyutları 0,5mm’ye kadar standart saclardan 10mm saclara kadar kesim yapabilmekteyiz. Yumuşak Çelik, Galvenizli Çelik, Paslanmaz Çelik ve Alüminyum ürünler özel sipariş olarak yapılmaktadır.

Standart 1000×2000 hazırda Delikli Saclarımız stokta bulunmaktadır.

Bursa delikli sac, Bura perfore sac, Bursa krom Delikli sac, dkp, dkp delikli sac, paslanmaz, paslanmaz delikli sac imalatını fabrikamızda gerçekleştirmekteyiz.

Delikli Sac Bursa / Delikli Metal Bursa / Perfore Bursa

Delikli sac bursa üretim/delikli metal Bursa üretim ihtiyaçlarınız için çözümler üretmekteyiz.

Bursa önemli bir şirket olan Yücecengiz Metal San. Tic. A.Ş. metal örgü üreticisi olarak, yumuşak çelik delikli paneller, önceden galvenizli delikli metal paneller, delikli paslanmaz çelik saclar ve delikli alüminyum delikli sac dahil olmak üzere çok çeşitli delikli sac / delikli metal / perfore sac sunabiliriz. Ayrıca yumuşak çelik, alüminyum ve pirinçten çeşitli delikli metaller sunuyoruz. Bunların hepsi farklı delik şekli, eğim, boyut ve tabaka kalınlığı mevcuttur.

yuvarlak delikli sac / kare delikli sac / koza delikli sac / kabartma delikli sac / çapaklı sac bir çok çeşidimiz mevcuttur.

Dekoratif deliklilere örnek olarak kare delik, yuvarlak delik, koza delik, altıgen delik vb desenler verilebilir. Delikli sac, delme, presleme, kesme, dilimleme, ve diğer işlem serileri ile delikli saclar haline getirerek farklı diyafram açıklıklarında delme kalıbıyla eşleşen metal plakalardan yapılır.

Delikli çelik son derece çok yönlüdür ve korkuluk dolgu panelleri, akustik ve ses yalıtımı, güvenlik ekranları, panjurlar ve havalandırma ve klima ızgaraları gibi çeşitlş uygulamalar içinde geçerlidir.

Delikli saclar ayrıca iç tasarım, sahne tasarımları, sergi ve mağaza armatürleri, asma tavanlar, aydınlatma ve dış mekan reklamcılığındada yaygın olarak kullanılmaktadır

Delikli sac bursa başlıca kullanım alanları, ısıtma soğutma , otomativ sanayi, mobilya ve dekarasyon, oturma grupları, raf takım tezgahları, makine muhafazaları, beyaz eşya sektörü, havalandırma ve fırın tavaları, elektrik eloktranik sistemler, panolar, taşıma sistemleri ve daha niceleridir.

Bursa Perfore Sac Çeşitleri

Bursa çapaklı sac, oval delikli sac, delikli güneşlik panelleri, delikli kinetik cephe, test eleği, delikli bakır levha, delikli sac, triyör elek sac, yem fabrikası elekleri, çavuş delikli sac, altıgen delikli sac, altıköşe delikli sac, üçgen delikli sac, kare delikli sac, yuvarlak delikli sac, dekoratif delikli sac, özel ölçü delikli sac, platform delikli sac, hurda kaydırma sacı, düz metal, perdore sac, panjur sac, delikli filtre

Ayrıca özelliklerinize göre delikli metal sunabiliriz

Standart üretimimiz Premium kalite Avrupa standartlarında ürünler üretmekteyiz, yelpazemize ek olarak ihtiyaçlarınızda göre sac form, rulo form, şeritler vb. gibi delikli metal ürünleride üretebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir