GÖZYAŞI DESENLİ SAC

Gözyaşı desenli saclar genellikle sırt plakaları olarak kullanılan ürünlerdir. Gözyaşı desenli sac imalatı yapılırken bu sacların bir tarafı düz bir yüzeye sahip olması sağlanır ve diğer tarafında ise gözyaşı desenleri yer alır. Gözyaşı desenleri saclarda kayma riski oldukça azdır. Bu nedenle gözyaşı desenli saclar genellikle merdivenlerde, rampalarda ve yürüyüş yollarında kullanılır.

Gözyaşı desenli delikli sacların yüzeyleri kayganlığa karşı fazlasıyla dayanıklıdır. Bu saclar oldukça dayanıklı oldukları için herhangi bir bakıma ihtiyaç duymazlar. Buna ek olarak gözyaşı desenli saclar korozyona ve hava koşullarına karşı dayanıklıdırlar.

Kullanım Alanları

Gözyaşı desenli saclar temel yüzeyde kullanılan malzemelerin nitelikleri sayesinde sürtünme kuvvetinin daha fazla olmasını sağlayarak kayma tehlikesini ortadan kaldırır. Bu tür malzemelere ihtiyaç duyulan her alanda gözyaşı desenli sacları görmek mümkündür. Gözyaşı desenli sac İstanbul firmaları arasında yer alan firmamızdaki ürünleri aşağıdaki alanlarda kullanabilirsiniz.

  • Gözyaşı desenli sacların en yoğun kullanıldığı alan yangın merdivenleri ve yürüme yollarıdır.
  • Gözyaşı desenli saclar ağır endüstriyel alanlarda, rampalarda ve makinelerde kullanılır.
  • Gözyaşı desenli saclar suyla temas ettiğinde dahi çok fazla kaygan olmadığı için gemilerde ve kıyı tarafında yer alan binaların ıslak zeminlerinde kullanılır.
  • Nakliyecilik sektöründe gözyaşı desenli saclar kamyonlarda, rampalarda, depolarda ve merdivenlerde kullanılır.
  • Dekoratif olarak şık durduğu için gözyaşı desenli sacları zemin kaplamasında veya dış cephelerde görmek.
GÖZYAŞI DESENLİ  SAC AĞIRLIK TABLOSU
KALINLIK 1000*2000 1200*2400 1250*2500 1500*3000
2/3 mm 40 kg X 62 kg 89 kg
3/4 mm 56 kg X 87 kg 124 kg
4/5 mm 71 kg X 111 kg 159 kg