Yücecengiz

Delikli Sac – Perfore Kesim

Delikli Sac – Perfore Kesim

Perfore yani delikli sac kesimi bir çok sektör tarafından ilgi gösterilen bir lazer kesim uygulamasıdır. Genellikle dekoratif amaçlarla kullanılan delikli sac kesimi bir çok mimari uygulamada başvurulan bir ürün olmaktadır. Mimari ve estetik özelliklerinin yanı sıra ses ve ısı geçirebilme, yüksek malzeme kalitesi ve maliyet avantajları sebebiyle de sıkça başvurulan bir üründür. Yüksek teknolojiye sahip lazer kesim cihazlarıyla ihtiyac duyduğunuz delikli sac / perfore kesim ihtiyaçlarınıza hızlı ve uygun maliyetli çözümler sunmaktayız.

Kullanılan Sacın Kalınlığı Önemli Midir?

Kullandığımız yüksek teknolojili lazer kesim cihazlarımız sayesinde kullanılan sacın kalınlığı önemsiz hale gelir. Profesyonel ekibimiz sac kalınlığınıza en uygun teknik ve lazer kesim makinesiyle ihtiyaçlarınızı çözmek için sizi yönlendirerek tüm süreçlerde yanınızda olur.

Hangi Malzemelere Perfore Kesim Yapabiliriz?

Yüksek teknolojiye sahip lazer kesim cihazlarımızla yumuşak çelik, krom, paslanmaz, alüminyum, pirinç ve bakır gibi malzemeleri sorunsuz ve en düşük maliyetlerle işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda işliyoruz.

Daha Önce Yaptığınız Çalışmalarınızı Nereden Görebiliriz?

Daha önce hizmet verdiğimiz markalara yönelik yaptığımız delikli sac / perfore kesim uygulamalarını sitemizde yer alan “Ürünlerimiz” kısmından göz atabilirsiniz.

Delikli Sac Modelleri

Delikli sac modellerimizi inceleyerek mevcut modellerimizi kullanabilir ya da farklı bir çalışma yapmak isterseniz uzman ekibimize proje detaylarınızı anlatmanız durumunda sizin için en hızlı ve uygun maliyetli perfore kesim çözümünü sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Perfore Kesim İşlemlerinde Hangi Makineleri Kullanıyorsunuz?

İşlenecek malzeme ya da projeye göre maliyet ve kalite ekseninde sizin için en uygun makineyi tercih ediyoruz. Kullandığımız tüm makineler yüksek teknoloji ürünü olup en yüksek verimlilik ve hızla size sunmaktadır. Kullandığımız makineler hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemizde yer alan “Makine Parkuru” kısmını inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perfore Kesim Uygulamasını Anlattık , Şimdi Sizi Dinliyoruz!

Perfore kesim ve delikli sac uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak veya perfore kesim işlemine dair aklınıza takılan sorularınız varsa aşağıdaki formu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz;