Yücecengiz

Perfore Kesimin Avantajları

Perfore Kesimin Avantajları

Perfore yani eşit aralıklarla eşit genişlikte delikler açılmış delikli saclar bugün piyasadaki kullanım alanı en geniş ve en popüler sac ürünlerinden biridir. Delikli yapısı ağır ya da hafif gösterge olabilir veya estetik olarak ilgi çeken küçük veya büyük açılımlara sahip olabilir. Bu, delikli sacı pek çok mimari ve dekoratif kullanımı için uygun hale getirir. Projeniz için ekonomik bir seçim olan delikli sac, ışığı, havayı ve sesi yayar ve hafif ağırlığına oranla yüksek dayanıklılığa sahiptir.

Lazer kesim ile işlenen delikli sac maliyet ve zaman bakımından oldukça avantajlı bir sac çeşitidir. Lazer kesim uygulamasında ileri teknolojik cihazlar kullanılarak yüksek kaliteli ürün çıktıları elde edilmektedir.

Perfore Kesim Maliyet Avantajları

Perfore edilmiş saclar sağlamlık, ekonomik olması, ses-ısı-hava geçirebilme özelliğinden dolayı birçok avantajı bulunmaktadır. Değişik şekil ve ebatta delik çeşitleri ile sunulan perfore delikli saclar; dış cephe kaplaması, tavan kaplaması, lamba, raf, koruyucu yüzey, merdiven, hava akım kontrolü, filtreleme, kaymaz yer tabanı gibi çok değişik alanlarda kullanılmaktadır.

Yüksek teknolojiye sahip cihazlarımız aracılığıyla sac kalınlığınız daha önemsiz hale gelir ve sac kalınlığınıza göre en ideal çözümler sunulur.

Kullanılan materyal uygunluğuna bağlı olarak maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

Perfore Kesim Materyal Avantajları

Perfore kesim işlemi ile birbirinden farklı materyaller üzerine işleme yapmanız mümkündür.

Yumuşak çelik, Krom, Paslanmaz, Alüminyum, Pirinç, Bakır gibi materyaller üzerine sorunsuz şekilde ve en kısa sürede işleme yaparak ürünlerinizi hazırlayabilmekteyiz.

Perfore Kesim Kullanım Alanı Avantajı

Delikli sac kesiminin en önemli avantajı geniş kullanım alanıdır. Sizin ihtiyacınız olan alan için en uygun teklifimiz hızlı bir şekilde hazırlanarak tarafınızla paylaşılmakta ve yüksek teknolojili lazer makinelerimiz ile hızlı bir şekilde siparişiniz hazırlanmaktadır.

Perfore Kesimin Avantajlarından Hangi Sektörler Faydalanabilir?

Perfore kesim işlemi birçok sektöre hizmet eden bir uygulamadır.

Başlıca;

Makine ve yedek parça imalatçıları, Endüstriyel Mutfak imalatçıları, Isıtma soğutma havalandırma ve klima sanayi, Panel kabin imalatçıları, Raf ve raf aksesuarı imalatçıları, Gemi ve yat sanayi, İç mimari, Çelik konstrüksiyon ve vinç sanayi, Paslanmaz eşya imalatçıları, Dış cephe ve bir başka bir çok sektörde perfore kesimin avantajlarından yararlanılmaktadır

Perfore Kesimin Avantajlarını Anlattık, Şimdi Sizi Dinliyoruz!

Perfore kesimin avantajları hakkında daha fazla bilgi almak veya perfore kesim işlemine dair aklınıza takılan sorularınız varsa aşağıdaki formu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz;