Yücecengiz

Boru Profil Kesim Bursa

Boru Profil Kesim Bursa

Boru ve profil kesimlerin oldukça yaygın kullanım alanları vardır. Otomobil endüstrisi, mobilya tasarımları ve mimari tasarımlar boru ve profil kesimin var olduğu sektörlerden sadece birkaçıdır. Tarım makineleri, iş makineleri, savunma sanayi gibi bir çok sektörde farklı malzeme ve şekillerde üretilen  boru veya profillerin işlenmesi için kullanılır. Gelişmiş kesim teknolojileriyle birlikte düşük maliyet ve verimlilikle boru ve profil kesim bursa yaptırmanız mümkündür.

Boru ve profil kesim, yenilikleri ile kullanıcılara materyal kullanımında ekonomik katkılar sunar. Boru profil kesim sayesinde her türlü gereksinime elverişli tasarım ve üretimi elde edebilirsiniz. Yüksek kesim kalitesine sahip sistemleri ile üstün standartlı ürünler ortaya koyar. Özel makinelerde gerçekleştirilen boru profil kesim işlemleri üst sınıf ürünleri ihtiyaç gözetmeksizin kullanıcılara eşsiz bir tasarım sunar.

Kullanıcı istekleri doğrultusunda planladıkları özel boru profil kesim tasarımlarını hayata geçirerek kullanıcı odaklı kesim çözümleri sunulabilmektedir. Özel alanlarda dahi göze hoş gelen ve tasarımsal ürünleri boru ve profil kesim ile işleme yapmak mümkün olabilmektedir.

Üretim sürecinde, birbirine uyumlu, gelişmiş boru ve profil kesim teknolojileri ile her türlü işleme imkan sağlanmaktadır. Metal şekillendirme de kesim yöntemleri arasında, yaygınlaşmakta olan boru profil kesim teknolojisi, sektöre yüksek bir hız kazandırarak gelişen metal işleme sektörünün olmazsa olmazı haline gelmiştir. Boru lazer kesim ile fiyatlandırma ve kesim işi kısa sürede yapılarak bir adım önde olmanız sağlanır.

Metal eşya ve mobilya sektörü, telekomünikasyon ekipmanları sektörü, havacılık sektörü, Isıtma, havalandırma, air-condition cihazları, her türlü metal fabrikasyon sektörü, Her türlü makine imalatı sektörü, Çelik konstrüksiyon ve inşaat sektörü ve diğer endüstriyel cihaz imalatları için boru profil kesim kullanılarak metal kesimler yapılabilmektedir.

Boru profil kesim ile kesilen boru ve profillerde kullanılan özel gelişmiş makineler sayesinde çapak sorunu yaşanmamaktadır. İleri teknoloji kullanarak ürünü ezmemek için özel kalıplarla kesim mümkün olmakta. İşletmelere kar getirebilmek ve giderlerini minimuma indirmek için gerekli hassasiyet ile boru profil kesim proje geliştirmeleri yapılabilmektedir.

Boru ve profillerin kesilmesi için ilerletilen teknoloji, mobilya sektörü müstahsillerinin ve egzersiz makinelerinin parçalardaki temel bileşenlere olan ihtiyacından otomobillerin şasisi ve tarım makinelerinin yapılmasına kadar çeşitli endüstrilere uygulanabilir.