Yücecengiz

DKP Kesim Bursa

DKP Kesim Bursa

DKP sac slab ismiyle de adlandırılmaktadır. Bu madde sıvı çeliğin sürekli döküm tekniği ile katılaştırılarak üretilmesi sonucunda meydana çıkar. DKP kesim bursa işlemi sıcak ile haddelenmiş yassı çeliklere uygulanan bir işlemdir. Bu çeliklerin ortalama kalınlıkları 0,20 ve 2,00 mm arasında değişkenlik göstermektedir. Bu işlemi otomotiv, gemicilik, dayanıklı ev aletleri, mutfak aletleri üretimi yapan sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. DKP kesim işleminin dayanıklılık ve şekillendirme anlamında oldukça performanslı olması bu yöntemin bir çok sektör tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

Haddeleme İşlemi

Haddeleme işlemi kalın levha olarak gelen metallerin sıcak silindirler arasından geçirilerek yapılır. İkinci aşamada ise daha pürüzsüz bir yüzey elde etmek için aynı işlem bu sefer soğuk silindirler aracılığıyla yapılır. Böylelikle hammaddeye yönelik haddeleme işlemi tamamlanmış olur. En son süreçte ise elde edilen malzeme rulo haline getirilerek satış veya teslimata hazır getirilir.

DKP Sacların Genel Özellikleri

  • Yaşlanmaya karşı dirençli yapısıyla uzun kullanım ömrü sunar.
  • Yüksek bir şekillendirilme kabiliyetine sahiptir.
  • Yüksek mukavemetlidir.
  • Kaynaklanabilirlik oranı yüksektir.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm özelliklerinden olayı DKP saclar bir çok sektör tarafından başvurulan sağlam ve kaliteli bir materyal olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. DKP sac kesim işlemi ise müşteriden gelecek talepler ve proje detaylarına göre yapılarak müşterinin beklentilerini karşılayacak şekilde sevkiyata/teslime hazır getirilmektedir. DKP sac kesim işleminde farklı kalınlık standartları kullanılabilmektedir. Bu doğrultuda farklı kalınlık ölçülerine yönelik talepleriniz içinde yine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DKP Sac Dilme

YÜCECENGİZ METAL SAN. TİC. A.Ş.  bünyesinde bulunan ileri teknoloji makineler ve yetkin personelleriyle taleplerinize uygun ölçülerde dilme işlemlerini minimum maliyet ve en hızlı şekilde karşılar. Bu noktada ihtiyacınız olan talepleri ve ölçüleri bizimle paylaşmanız durumunda sizinle fizibiletimizi yaparak en doğru ve kaliteli şekilde üretim faaliyetlerimize başlamaktayız.

DKP kesim işlemi hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu iletişim bilgilerinizi bırakarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz.