Yücecengiz

Takım Arabası Nedir?

TAKIM ARABASI NEDİR?

Takım arabası, el aletlerinin veya gerekli malzemelerin düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlayan bir araçtır. Aynı zamanda el aletlerinin ya da tamir aletlerinin bulunduğu yerden daha olay ve daha hızlı hareket ettirilmesini sağlamaktadır. Hem size güç olarak destek sağlarken hem de zamandan da tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Bu arabaların temel maddesi yani yapısı saç panolardan oluşmaktadır. 2 çeşit saç panosu vardır. Bunlardan biri yarım pano diğeri ise tam panodur. Her çekmecenin 50 kilogram taşımasıyla sizleri bütün yükünüzden kurtaracaktır. Hareketli araba yani diğer adıyla takım arabası tekerleklerinin lastikle kaplı olmasından dolayı sizleri sesi ile rahatsız etmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

5 ÇEKMECELİ ARABA SİZLERE NE TÜR FAYDALAR SUNMAKTADIR?

5 çekmeceli araba ile onca el aletini taşımak zorunda kalmayacaksınız. Çekmecelerinin 50 kilogram taşıması sebebiyle üstünüzden kocaman bir yükü alacaktır. İşinizin olduğu yere ayaklarının tekerlekli olması sebebiyle hızlı ve sessiz bir şekilde yanınıza alabilirsiniz. Hareketli araba sizlere hem zamandan tasarruf vaat ederken hem de bütün malzemelerinizin aynı yerde olacağı için işlerinizin daha çabuk bitmesine yardım edecektir. Takım arabasının üstünün bölmeleri bir şekli olduğu için en çok kullandığınız ya da o an işiniz de kullanacağınız el aletlerini o kısma koymanız ile aletleriniz elinizin altında olacaktır. Bu sayede her şeyinizin bir arada olacağı için el aletleriniz de kaybolmayacaktır.

HAREKETLİ ARABA DA TEKNİK ÖZELLİKLER

Hareketli araba 11 bölmeli bir üst tabakası mevcuttur. Bu yer en çok kullandığınız aletlerinizin yeri için ayrılmıştır. 5 adet çekmecesi mevcuttur. Bu 5 adet çekmecenin taşıma kapasitesi 50 kilogramdır ve bu çekmeceler de bölümlere ayrılmıştır. Çekmecelerinin istemsizce açılmasını önleyici kilitler mevcuttur. Bu sayede aletleriniz ani bir hareketiniz ile yere düşmeyecektir. Aynı zaman da alt kısım da tekerlekler mevcuttur. Bu tekerlekler sayesinde ihtiyacınızın olduğu yere kolayca götürebilirsiniz. Renk seçeneğini sizler belirleyeceğiniz için ofisinize ya da kullanacağınız yere göre renkte yaptırabilir aynı zaman da dekor ürünüymüş gibi de gösterebilirsiniz. Hem sağlam hem konforlu olan bu takım arabası sizlere kolaylık sağlayacaktır.