Yücecengiz

Lazer Kesim Makineları ve Çalışma Prensipleri

Lazer Kesim Makineları ve Çalışma Prensipleri

Lazer kesimde en uygun maliyet ve yüksek kesim kalitesi için kullanılan lazer kesim makineleri en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle işlenecek malzemeye uygun bir makinenin kullanılması en iyi maliyet ve kalite avantajını sağlayacaktır.

Lazer kesim makineleri, karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek lazer ışınlarını oluşturmaktadır. Ayrıca mevcut lazer kesim performansını yükseltmek için karbondioksit gazına ilave olarak helyum ve azot gazları da ilave edilebilmektedir. Uygun ve doğru teknikle yapılan tüm lazer kesim işlemlerinde üretim hataları minimuma indirilmektedir. Profesyonel mühendis kadromuz ve yetkin teknik ekibimizle en uygun teknoloji seçimini yaparak ihtiyaçlarınızı hızlı ve profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.

Hangi Lazer Kesim Makinelarıyla Hizmet Vermekteyiz?

Üretim süreçlerimizde Nukon marka lazer kesim makinelarıyla hizmet vermekteyiz. Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı güçlerde ve farklı yetkinliklere sahip lazer kesim makinelerimiz bulunmaktadır. Üretim süreçlerinde kullandığımız lazer kesim makinelerimiz şunlardır;

  • NUKON 1 KW
  • NUKON 2 KW
  • NUKON 4 KW

Kullandığımız tüm lazer kesim makineleri yüksek teknoloji ürünü olup, otomasyon sistemiyle ihtiyacınız olan ürünü en hızlı, en uygun ve en kaliteli şekilde işletmenizin hizmetine hazır hale getirmektedir. Profesyonel ekibimiz ve son teknolojiye sahip makinelerimizle işletmeniz için tüm süreçlerde maximum verim ve karlılık için iş ortağınız oluyoruz. Yüce Cengiz Metal olarak Türkiye’de ve yurdışında sektöründe lider markalarla birlikte bir çok projeye imza atmaya devam ediyoruz.

Boru, profil ve farklı malzemeleri işlemek için kullandığımız lazer kesim makinelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde yer alan Makine Parkuru kısmından lazer kesim makinelerimizin teknik yetkinliklerine göz atabilirsiniz.

Kullanılacak Lazer Kesim Makinesini Bizim Mi Seçmemiz Gerekiyor?

İşlenecek malzeme ve kesim detaylarını iletmeniz takdirde işlenecek malzemeye uygun olarak bizim tarafımızdan yönlendirme yapılmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir ya da doğrudan telefon yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lazer Kesim Makinelerini Anlattık, Şimdi Sizi Dinliyoruz

Lazer kesim makineleri hakkında daha fazla bilgi almak veya lazer kesim işlemine dair aklınıza takılan sorularınız varsa aşağıdaki formu doldurarak sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz;